
Det blir god stemning på Vulkan når mange av serveringsstedene på området holder åpent og inviterer til feiring av nasjonaldagen.
17. mai-fest
På Vulkan Arena blir det Bobler & Beats fra kl. 12 og utover. Her blir det langbord, DJ’s, masse deilig mat og drikke, haugevis av flagg og festglade folk. Du kan booke bordpakke med sharingmeny eller gå for drop in-billett.
Hos BAR Vulkan blir det god stemning på takterrassen fra kl. 11 og utover. Og med det været som er meldt kan det umulig bli feil å feire nasjonaldagen der. Reserver bord her.
På KLINK fylles uteserveringen opp og det blir servering av både deep dish pizza og lobster rolls frem til kl 17.00. Reserver bord her.
Smelteverket står for etterfesten og Funtowear har satt sammen en solid bukett DJs som skal sørge for at stemningen holder seg på topp fra start til slutt. Dørene åpner kl 18.00. Gratisinngang hele kvelden. Les mer her.
Flere restauranter holder åpent
Det er også mange gode alternativer for alle som ønsker å fylle magen eller slukke tørsten her på Vulkan. Disse stedene vil holde åpent på 17. mai:
- Døgnvill Burger: Kvalitetsburgere med kreative toppinger, spennende drikke, hjemmelagde desserter og milkshakes.
-
Ristorante Ferro: Den italienske restauranten byr på pizza, forfriskende drikke og en hyggelig uteservering.
- Love Tea & Sushi: Her kan du bestille sushi og bubble tea for å ta med deg hjem eller ut i sola.
- Bloom&Brew: Ferske bakevarer, sandwicher og salater.
Se mer fra Vulkan
Gaver til de som har alt
Vi har gått en runde på Vulkan og funnet flere gode alternativer til deg som står litt fast.
Kompromissløs brunsj
Har du lyst å invitere med deg venner og familie til en brunsj utenom det vanlige, kan dere organisere en Mathall-variant av den “danske brunsjen”.
Filippinsk comfort food på Klink.
Hver helg i juni kan du oppleve Mankok Pop-Up på Klink. Kom innom for spennende smaker og en unik matopplevelse i hyggelige omgivelser.




